Cannafest Praha 2011

25.11.2011 10:33
Cannafest

Cannafest 2011 je druhý ročník  mezinárodního konopného veletrhu a konference v České republice, který proběhne v Praze na Výstavišti Incheba Holešovice 25. - 27. listopadu 2011.


Po úspěšném prvním ročníku veletrhu si dovolujeme opět pozvat nejen všechny příznivce konopí, ale např. i laiky, kteří si chtějí rozšířit své znalosti o této rostlině, na tradiční pražské výstaviště. Vystavovatelé z více než 15ti zemí zde opět představí ve třech dnech své produkty a služby v šesti hlavních kategoriích: Přírodní zdroje, Pěstování, Doplňky, Umění, Média, Instituce. Zastoupeny budou především přední výrobci pěstební techniky či hnojiv, nejlepší šlechtitelé konopných semen, výrobci textilií i kosmetiky, představí se všechna nejznámější média zabývající se konopnou osvětou, dále nejrůznější instituce sdružující firmy využívající konopí jako přírodní zdroj nebo např. bojující za legalizaci či využití konopí v medicíně. Samozřejmostí je účast předních growshopů nejen z České republiky, pestrou nabídku rozšíří rovněž firmy nabízející vaporizéry či jiné kuřácké potřeby.
Zkušený realizační tým Cannafest připravuje i letos pestrý a bohatý odborný i doprovodný program. Po celý veletrh budou probíhat  přednášky pro všechny, kdo mají zájem o rozšíření znalostí v oblasti pěstování, využití konopí v medicíně nebo například i o použití konopí jako stavebního materiálu. Diskutovat se bude s odborníky z centra adiktologie i právníky. Na programu bude ochutnávka konopných produktů jako je olej, chleba, těstoviny a dalších, nebude samozřejmě chybět ani konopné pivo.
Návštěvníci se mohou rovněž zúčastnit mnoha rozmanitých soutěží o zajímavé ceny či navštívit Cannafest Cinema na promítání některého z filmů s konopnou tématikou, workshopy nebo koncerty probíhající v areálu výstaviště Incheba Holešovice.
Ceny jednodenního vstupného jsou již za 170 Kč, třídenního pak za 340 Kč, k dostání však budou za zvýhodněnou cenu přímo na stránkách veletrhu nebo prostřednictvím společnosti Ticket Portal.
Pokud chcete dostávat aktuální informace o přípravách veletrhu Cannafest, můžete se jednoduše zaregistrovat k odběru Newsletteru či vstoupit do Cannafest Facebook komunity.
Těšíme se na Vás v listopadu v Praze!

více na www.canafest.cz